PSD Template (8)

Mache Kurumsal OnePage PSD Tema

GrafiKing Depo'dan ücretsiz kurumsal firma temasını indirebilir, kendi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Şık bir slider alanından sonra video içeriği, servisler, müşteri yorumları, fiyatlandırma ve son blog yazılarının yer aldığı bu onepage arayüz çizimi symu.co imzalıdır. Keyifli çalışmalar ;)

Devamını oku...

Lambda Restoran PSD Tema

GrafiKing Depo'dan ücretsiz restoran arayüz tasarımını indirebilir, kendi web tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Onepage olarak çizilen ve sadece anasayfa çalışması bulunan bu şık tema ile restoran siteleriniz için modern bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. Keyifli çalışmalar ;)

Devamını oku...

Jaxen Dragon PSD Tema / İLK KEZ VE SADECE GRAFİKİNG DEPO'DA!

GrafiKing Depo'dan ücretsiz Metin2 ve benzeri oyunlar için online server ya da server satışı gerçekleştiren sitelerin kullanabileceği bir arayüz ilk kez ve sadece GrafiKing Depo'da ve tamamen özgün olup, kendi çizimimdir ve ücretsizdir. İndirip şahsi işleriniz için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz ancak ticari kullanımlar için uygun değil yasaktır. Keyifli çalışmalar ;)

Devamını oku...

5 Adet Çok Amaçlı (Blog, Portfolyo, Firma, Kişisel) PSD Tema

GrafiKing Depo'dan ücretsiz tam 5 farklı arayüz çizimine ait tam 27 adet psd çalışma dosyasını indirebilirsiniz. 5 farklı arayüz tasarımı içerisinde blog sayfası, iletişim sayfası, portfolyo sayfası, hakkında sayfası, takım sayfası, hizmet sayfası ve hatta projeler sayfası olmak üzere bir çok sayfa çizimi mevcuttur. Çok amaçlı kullanabileceğiniz bu arayüz çizimlerini sırasıyla detaylandırdık ve ana sayfa ön izleme görselleri için galeri oluşturduk. Keyifli çalışmalar ;)

Devamını oku...