Psd (10)

Hayalet Kanatlar PSD

GrafiKing Depo'dan hayalet kanatları indirerek kendi fotoğrafınıza ya da arkadaşlarınızın fotoğraflarına manipüle ederek onları birer hayalete dönüştürebilirsiniz. .PNG çıktı da alabileceğiniz mükemmel piksellere sahip bu kanatları ücretsiz indirebilirsiniz. Keyifli çalışmalar ;)
Devamını oku...

109 Adet El Hareketleri, El İşaretleri, Avuç, Parmak PSD

GrafiKing Depo'dan ücretsiz tam 108 adet tertemiz dekupe edilmiş psd içerisinden png çıktı alabileceğiniz el hareketleri, el işaretleri, avuç ve parmaklardan oluşan 7 dosyayı ücretsiz indirebilirsiniz. İçerisinde bebek elleri, kadın elleri ve erkek elleri ile yapılmış el işaretlerinden objelerle konseptlere, sayılardan figürlere kadar bir çok el hareketini, avuçları ve parmakları barındırmaktadır. Keyifli çalışmalar ;)

Devamını oku...

3 Adet Flat Takipçi Fiyatlandırma Paketi PSD

GrafiKing Depo'dan ücretsiz tam 3 adet takipçi fiyatlandırma paket tasarımı içerisinde Facebook, Twitter ve Instagram paketleri yer almaktadır. Tamamı kendi çizimimdir ve sadece GrafiKing Depo'da yer almaktadır. Ücretsiz indirip takipçi satış konularınızda kullanabilirsiniz. Tasarımda bir Google fontu olan Roboto kullanılmıştır. Keyifli çalışmalar ;)

Devamını oku...