MockupZone - Ücretsiz Tasarım Arşiv Siteleri #02

MockupZone - Ücretsiz Tasarım Arşiv Siteleri #02

Ücretsiz Tasarım Arşiv Siteleri serimizde bugün MockupZone'dan bahsedeceğiz.

GrafiKing Depo ekibi olarak özellikle belirtmek isteriz; bu arkadaşlar işlerinde çok başarılılar ve inanılmaz işlere imza atmaktadırlar. Derken kim bu adamlar diye araştıralım dedik ve hiç beklemediğimiz bir şeye rastladık.

MockupZone bir Türk firması! (bayraklar hazır mı?) hem de şirketleri Sivas ilimizdeki bir kuluçka merkezinden hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca bir de İstanbul ofisleri var. Biraz daha ileri gittiğimizde Mücahit ve Hüdai isimli kardeşlerin (soyisimden dolayı kardeş olduklarını düşünüyoruz) bu güzel işleri başardıklarını gördük. Behance profilleri çok şık :) 1 milyondan fazla proje görüntüleme 50 binden fazla takdir sayıları bulunuyor. (kıskanmadık değil) Ancak asıl önemli olan bu rakamlardan ziyade ürettikleri ürünlerdir.

Şu an 36 ürün başlıkları bulunuyor ve çoğu ürün kendi içerisinde yüzlerce materyali barındırıyor. Mesela Cosmetic Packaging paketlerinde 350'den fazla materyali bulabilirsiniz. Varın gerisini siz düşünün. Bu paketler içerisinde bir çok bakış açısına ve perspektife göre modellenmiş mockuplara ve önceden bizler için hazırlanmış bir çok konsept tasarımına yer verilmiştir. Tüm ürün ve içerdiği materyaller gerçekçi görünüme sahip, tamamen düzenlenebilir ve tekrar renklendirilebilir durumdadır. Hepsi birbirinden kaliteli bunca ürün arasında bizi bizden alan bir paketleri daha var... Unicolor Mockup Pack! Ancak bu kez diğerlerinden farklı olarak bir noktaya dikkat çekmek istiyoruz. Unicolor paketi için gerçek objeler kullanılmış :O Her bir ürünün gerçek halleri boyanarak fotoğraflanmış ve düzenlenebilir hale getirilmiştir. 3D çizimleri yeterince başarılıyken bir de gerçek objeler kullanmaları takdire şayan bir hareket olmuş. (tebrik ederiz) Son olarak web adresleri üzerinden sundukları yüzlerce içeriği ücretsiz olarak paylaşmaktadırlar. Ücretli olan full versiyonları için platformu ya da CreativeMarket profillerini ziyaret edebilirsiniz. Ödediğiniz rakamın her kuruşuna değdiğini görebilirsiniz.

Şimdi; bu arkadaşlara nasıl ulaşabileceğimize ve destek verebileceğimize gelelim. Öncelikle ulaşmak isterseniz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atmanızı önerebiliriz. Ayrıca sosyal medya hesaplarını takip ederek onlara destek olmak isterseniz @mockupzone kullanıcı adını aratmanız yeterlidir. Facebook, Twitter, Instagram, CreativeMarket, Behance, Dribbble ve Vimeo hesapları mevcuttur.

MockupZone'i ziyaret etmek için tıklayın.

Hiç bir paylaşımı kaçırmak istemiyorsan grubumuza katıl, paylaşımları ilk sen keşfet! https://www.facebook.com/groups/grafikingdepo

Bu içerik ücretsiz kaynaklarla oluşturulmuştur. Telif hakkı ihlali olduğunu düşünüyorsanız info@grafiking.com adresine sayfa bağlantısı ile birlikte mail gönderebilirsiniz.

(3 oy)
Okunma 12130 defa
Yorum eklemek için giriş yapın